Рекомендації до вступу

Ми підготували рекомендації, які допоможуть не помилитися з вибором.

1. Заздалегідь визначте спеціальності, на які ви бажаєте подати документи, та їхній пріоритет. Будьте уважні під час подачі документів та під час визначення пріоритетів заяв, виправити які потім буде неможливо.

2. При визначенні предметів ЗНО обирайте якомога більшу їхню кількість, тобто п'ять. Це дасть можливість вам значно збільшити перелік спеціальностей, на які Ви зможете подати документи, обрати найбільш вдале за рейтинговою оцінкою поєднання предметів ЗНО та в разі незадовільного складання одного з предметів залишити можливість вступу до вищого навчального закладу.

3. Уважно слідкуйте за рейтинговими списками 27 липня, щоб вчасно відреагувати на їхні результати. Тому не плануйте відпочинку на період із 27 до 31 липня, коли ви маєте виконати вимоги до зарахування.

4. Всі фінансові питання із закладом вищої освіти вирішуйте лише після наказу про зарахування, що відповідає Закону України «Про вищу освіту» та «Умовам прийому на 2021 рік», затверджених Міністерством освіти і науки України. Це збереже Вас від невиправданих грошових витрат.

5. Ніколи не здавайтеся, будьте уважними, розумними, цілеспрямованими, допитливими та енергійними як у житті, так і в навчанні!