Як максимально збільшити свій конкурсний бал

  1. Брати участь у Всеукраїнських олімпіадах закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників із відповідного предмета ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання, внешнее независимое оценивание). При поданні заяви до відповідного закладу вищої освіти на спеціальність, якій надається особлива підтримка з боку держави, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного балу в цьому закладі освіти в обсязі до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. У Національному університеті кораблебудування такі олімпіади проводяться в період із лютого до березня 2020 року (більш детальна інформація надається в будні з 12.00 до 17.00 за телефоном (0512) 47-97-47 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
  2. Відвідувати підготовчі курси у відповідному закладі вищої освіти. Це дозволяє збільшити конкурсний бал в обсязі до 10 балів у разі вступу до цього закладу вищої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка, та краще підготуватися до складання ЗНО. Відповідні курси діють у Національному університеті кораблебудування протягом року (більш детальна інформація з 14.00 до 18.00 за телефоном (0512) 47-93-00 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..)
  3. Подавати заяви в заклади вищої освіти, для яких регіональний коефіцієнт найвищий та складає 1,04. У такому випадку Ви збільшуєте свій конкурсний бал на 4% (при конкурсному балі, який дорівнює 150, це дозволяє збільшити його на 6 балів). До таких закладів вищої освіти належать заклади, що розташовані в Миколаївській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській областях.
  4. За першим або другим пріоритетом подати заяву на спеціальність, що має особливу підтримку з боку держави. Це дозволяє за рахунок галузевого коефіцієнта збільшити конкурсний бал на 2%.
  5. При реєстрації електронних кабінетів завантажувати сканкопію довідки про реєстрацію місця проживання, якщо Ви зареєстровані у селі та здобули в рік вступу повну загальну середню освіту в закладах освіти, що знаходяться на території сіл. Це дозволить Вам збільшити конкурсний бал на 5% при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, або на 2% при вступі на інші спеціальності.