Наші досягнення

Студенти кафедри ІУСТ довгий час успішно виступають в олімпіадах по програмування та інформаційних технологій.

Під час Фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що проходив у м.Одеса 27-29 жовтня 2016, студенти НУК під керівництвом старшого викладача кафедри ІУСТ Беркунського Євгена Юрійовича увійшли до 15 найкращих. Організаторами заходу було відзначено високий рівень підготовки наших команд. Щиро вітаємо з досягнутими результатами команди NUS_Long: Олексій Беркунський, Богдан Бессонов, Андрій Рудченко та NUS_VDM: Дмитро Вітіннік, Інна Дяченко, Максим Модестов.

У 2016 році М.Артьоменко і А.Беркунській знову показали високі результати в олімпіаді IT Планета і були запрошені на міжнародний фінал в Єкатеринбурзі. Компанію їм склав Андрій Рудченко, який посів 2 місце в конкурсі компанії Oracle «Програмування Java» по Україні і 4 місце у Фіналі.

За підсумком участі наших студентів у олімпіаді IT Планета, Національний університет кораблебудування став чемпіоном серед вузів України, а Беркунській Євген Юрійович, як тренер студентів НУК, нагороджений грамотою за високі досягнення студентів в олімпіаді.

У 2015 році в Фіналі олімпіади IT Планета, який проходив в Санкт-Петербурзі, брали участь троє студентів кафедри: А.Беркунській, Б.Бессонов, М.Артьоменко. Особливо успішно в Фіналі виступив Максим Артьоменко, який посів 3 місце.

Завдяки високим результатам, показаним нашими студентами, Національний університет кораблебудування два роки поспіль (у 2015 і 2016) займав 1 місце серед вищих навчальних закладів в Національному етапі олімпіади IT-Universe.

У 2014-2016 роках наші студенти брали участь в олімпіаді з інформаційних технологій IT-Universe. Особливо успішними були виступи Ольги Ревзон і Максима Артьоменко. У 2014 році Ольга зайняла 2 місце в конкурсі «Програмування 1С» в Міжнародному Фіналі, який проходив в столиці Казахстану, м.Астана та 1 місце в Національному фіналі в конкурсі «Управління IT проектами». Потім, в 2015 року Ольга зайняла 2 місце в Національному фіналі в конкурсі «Управління IT проектами» і два Перших місця в конкурсах «Хмарні технології «і» Програмування 1С «. Максим Артьоменко у 2015 році зайняв 2 місце, а в 2016 — 1 місце в конкурсі «Програмування 1С» цієї ж олімпіади.

У 2014 році Олексій Беркунській в конкурсі компанії Oracle «Програмування Java» олімпіади IT Планета зайняв 2 місце в змаганні за Україну і був запрошений на міжнародний фінал.

З 2011 року студенти кафедри беруть активну участь в олімпіадах з інформаційних технологій. Так в 2012 році, Наталя Ходякова зайняла 5 місце в Національному фіналі Міжнародної олімпіади IT Планета в конкурсі компанії Oracle «Програмування Java» і пройшла в Фінал, який відбувся в квітні 2012 в Алма-Ата (Казахстан), де показала високий результат і була відзначена представником Oracle, як учасниця, яка вирішила найскладнішу задачу.

З 2007 по 2016 роки наші команди показують стабільно високі результати на олімпіадах з програмування. У різні роки в їх складах, крім перерахованих раніше студентів, виступали Т.Кіріченко, Н.Шнейдер, В. Кузін, Д.Носань, Є.Кондратенко, М.Клішевскій, Н.Ходякова, А.Єрофеєв, О.Беркунській, Б.Бессонов, А.Рудченко і інші. Всі вони, навіть ті, хто ще студенти, вже працюють за фахом в IT-компаніях Миколаєва, України та зарубіжних.

У 2006 році команда студентів у складі Д.Знайко, А.Попова, О.Борісевіч зайняла 4 місце в півфіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і в фіналі увійшла в 10 кращих.

У 2004 році команда наших студентів в складі Н.Кравченко, А.Переверзєв, О.Соловйов взяла участь в півфіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і, зайнявши 6 місце, пройшла в Фінал, де зайняла 10 місце.

З 2001 року Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування має статус національного етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM ICPC. У тому ж році в цій олімпіаді прийняла участь команда наших студентів в складі Р.Новіков, П.Тітков, А. Олійник. З тих пір пройшло багато часу, за цей час Р.Новіков досяг посади директора направлення кросплатформного програмування в компанії Percona, а П.Тітков — начальника відділу розробки в тій же компанії. А. Олійник є провідним розробником в компаніях HostingMaks і Brisk Mobile.

В даний час наші студенти продовжують готуватися до різних олімпіад, адже участь в олімпіадах — це не тільки можливість показати себе і порівняти свій рівень знань з іншими учасниками, а ще й подивитися світ, завести нові знайомства, зарекомендувати себе перед майбутніми роботодавцями.